Kierownictwo

/ O Gavdi / Kierownictwo

Kierownictwo

Teresa Olszewska

Prezes Zarządu

Funkcję Prezesa Zarządu sprawuje od początku powstania firmy w 2006 roku. Jest specjalistą w dziedzinie rozwiązań informatycznych do zarządzania kadrami. Od początku pracy zawodowej związana z HR, ma za sobą doświadczenie w pracy w działach personalnych dużych organizacji oraz działalność jako trener i konsultant w obszarze SAP HCM, a następnie Product Manager w SAP Polska. Od ponad 15 lat promuje technologie wspierające pracę działów HR.

Szymon Knobloch

Członek Zarządu, Dyrektor ds. Konsultingu

W Gavdi Polska od początku istnienia firmy. Jako Członek Zarządu i Dyrektor ds. Konsultingu odpowiada za sprawy związane z planowaniem oraz realizacją projektów dla Klientów firmy. Doświadczony konsultant w obszarze zarządzania kadrami. W swojej karierze zawodowej był odpowiedzialny za realizację ponad 40 wdrożeń systemu SAP HCM w firmach z branży finansowej, transportowej, produkcyjnej i w sektorze publicznym.

Sławomir Stępień

Członek Zarządu, Dyrektor Handlowy

Z Gavdi Polska związany od początku istnienia firmy. Jako Członek Zarządu i Dyrektor Handlowy odpowiedzialny jest za kreowanie i realizację strategii sprzedażowej oraz nawiązywanie współpracy z klientami. Ekspert w obszarze systemów informatycznych wspierających zarządzanie kadrami. Przez 15 lat pracy przeprowadził ponad 50 projektów wdrożeniowych systemów HCM w firmach m.in. z branży finansowej, motoryzacyjnej czy energetycznej.

Ewa Blachowska

Dyrektor Centrum Wsparcia Aplikacji

W Gavdi od stycznia 2012 r. Jako Dyrektor Centrum Wsparcia Aplikacji odpowiedzialna jest za usługi Gavdi w obszarze utrzymania, serwisowania i małego rozwoju rozwiązań SAP HCM u Klientów firmy. Doświadczony konsultant serwisu aplikacyjnego w obszarze SAP HCM. Od 1999 roku uczestniczy w licznych projektach wdrożeń systemów HR, w tym SAP. W swojej karierze zawodowej była odpowiedzialna także za realizację usług w ramach outsourcingu HR.

Ireneusz Hołowacz

Dyrektor ds. Produktów

Z Gavdi związany od stycznia 2009. Obecnie, jako Dyrektor ds. Produktów, odpowiada za rozwój produktów własnych firmy komplementarnych do systemu SAP HCM, takich jak HR Box, TM Box, Replicator, eDeklaracje czy eTeczka. Do stycznia 2012 roku sprawował funkcję Dyrektora Centrum Wsparcia Aplikacji Gavdi. Swoje wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywał w SAP Polska. Na swoim koncie ma realizację wielu prestiżowych projektów dla największych firm w Polsce.

Zapraszamy do kontaktu: office.pl@gavdi.com  sapgoldpartner
Back to Top