Przenieś zarządzenie czasem pracy do chmury – zapisz się na bezpłatne konsultacje

Project Description

Przenieś zarządzanie czasem pracy do chmury?

Zarządzanie czasem pracy to obszar niezwykle wrażliwy dla firmy. Nieodpowiednie planowanie grafików to nie tylko wysokie koszty, ale także ryzyko (niezgodność grafików z przepisami prawa pracy) a przede wszystkim niezadowalająca efektywność oraz niskie zaangażowanie pracowników. Aby zaradzić niechcianym konsekwencjom warto zainwestować w odpowiedni system do zarządzania czasem pracy w chmurze.  

Zarządzanie czasem pracy w chmurze to:  

  • Automatyczne tworzenie zapotrzebowania dzięki analizie informacji o ilości produkcji i zamówień z systemu ERP 
  • Automatyczne planowanie grafików przy użyciu sztucznej inteligencji uwzględniające np. zachowania pracowników, warunki pogodowe, zdarzenia zewnętrzne (np. wydarzenia sportowe) 
  • monitoring zgodności grafików z przepisami KP – kierownik planujący grafiki nie musi znać wszystkich zawiłych wymagań prawnych 
  • Bieżąca kontrola czasu pracy 
  • Dzięki samoobsłudze pracownicy i menedżerowie mają dostęp do grafików pracowniczych niezależnie od miejsca pracy z poziomu komputera lub urządzenia mobilnego 
  • Eksport danych czasu pracy do płac – skrócenie czasu przepływu informacji  
  • Monitoring efektywności i raportowanie – redukcja kosztów w wyniku dokładniejszej kontroli nadgodzin  

Gavdi dysponuje gotowymi rozwiązaniami, które pomogą przenieść Twojej firmie zarządzanie czasem pracy do chmury SuccessFactors Time-off, Gavdi Time Management Platform, oraz platforma przyłościrozwiązanie SAP Time Management by Kronos wykorzystujące AIMEE (sztuczna inteligencja). Gavdi jest jedyną firmą w Polsce autoryzowaną do sprzedaży i wdrożeń rozwiązań Kronos.   

Zapisz się na bezpłatne konsultacje i sprawdź, jak usprawnić zarządzanie czasem pracy w Twojej firmie!  

Zapisz się na konsultacje

 Akceptuję warunki **

Wybierz, skąd dowiedziałeś się o webianrium

Aby otrzymać bezpłatne konsultacje, prosimy o wyrażenie odpowiedniej zgody. Jeśli chcą Państwo otrzymywać od Gavdi POLSKA S.A. treści marketingowe na Państwa adres e-mail, prosimy również o wyrażenie zgody w tym celu. Każda z tych zgód może być wycofana w dowolnym momencie poprzez przesłanie stosownego żądania na adres email rodo@gavdi.com. Wycofanie zgód nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania danych i wysyłki treści marketingowych, których dokonano przed ich wycofaniem.

**Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gavdi Polska S.A. w celu udziału w warsztacie, webinarium lub konsultacjach. Zdaje sobie sprawę z tego, iż mogę w dowolnym momencie wycofać zgodę, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zapisując się  wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gavdi Polska S.A. w celu wysyłania mailingu. Zdaje sobie sprawę z tego, iż mogę w dowolnym momencie wycofać zgodę, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Gavdi Polska S.A. Informacje na temat tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu udziału w warsztacie, webinarium lub konsultacjach oraz wysyłania mailingu znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z treścią zawartych tam informacji.

Project Details

  • Date 19. September 2019
  • Tags Wydarzenia

Podziel się informacją o wydarzeniu ze swoimi znajomymi!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Back to Top