Gavdi HR Cloud – druga rewolucja chmurowa w HR

Project Description

Rewolucja cyfrowa biznesu dzieje się na naszych oczach i dotyczy to wszystkich jego obszarów, także HR. Dawne systemy stały się przestarzałe, a tym samym nieefektywne. Dostosowywanie się firm do otoczenia, skuteczne konkurowanie o klientów i pracowników wymusza także zmianę sposobu myślenia o zasobach ludzkich.   

Organizacje poszukują rozwiązań umożliwiających kompleksowe podejście w zakresie angażowania pracowników, doskonalenia środowiska pracy i analizy danych. Odpowiedzią na te potrzeby jest chmurowa technologia niosąca olbrzymie możliwości, która ułatwia codzienną pracę HR-owca, menedżera i pracownika. Takie rozwiązanie wspiera realizacje wielu procesów niezależnie od miejsca i czasu aktywności ich uczestników.

Niemniej chmura nadal stanowi pewnego rodzaju wyzwanie organizacyjne, ponieważ dyrektorzy IT i HR dość często mają trudność z określeniem tego, czego konkretnie potrzebują. Dlatego stworzyliśmy Gavdi HR Could, który stanowi swego rodzaju drugą rewolucję we wprowadzaniu chmury w obszarze HR. Jest to unikalne w skali rynku, ponieważ gotowe, kompletne i ustandaryzowane rozwiązanie do zarządzania kapitałem ludzkim umożliwiające skokowy postęp w zakresie zaangażowania pracowników i poprawy efektywności w obszarze kadrowo – płacowej oraz zarządzania talentami.

Poniższa grafika obrazuje argumenty za chmurą oraz to co firmy mogą zyskać dzięki Gavdi HR Cloud!

Print

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o korzyściach chmury dla HR i o tym, jak wdrożyć ją do swojej firmy pobierz bezpłatny e-book z badaniem o stanie “zachmurzenia” Działów HR i wskazówkami, na co zwracać uwagę przy wdrażaniu tego rozwiązania do firm!

Pobierz e-book

Podziel się informacją o wydarzeniu ze swoimi znajomymi!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Back to Top