Project Description

Co nowego w SAP SuccessFactors Q4?


Data:26.11.2019
Godzina: 10:00 -11:30

SAP SuccessFactors jest rozwiązaniem, które nieustannie się rozwija. Nowe wydanie SAP SuccessFactors, oznaczone numerem 1911, które będzie dostępne produkcyjne już 6 grudnia 2019, przynosi szereg nowych funkcji i aktualizacji systemu.

Podczas webinarium omówimy najważniejsze tematy tej aktualizacji, miedzy innymi:

  • Employee Central – Możliwość oznaczenia pracowników, którzy nie rozpoczęli pracy zgodnie z zawartą umową. W Q4 2019 dodano również funkcjonalność automatycznego akceptowania żądań procesów.
  • Compensation – Nowe opcje filtrowania pracowników podczas publikowania danych w Employee Central oraz rozwój Nagród i Wyróżnień.
  • Onboarding – wprowadzenie do nowej wersji modułu Onboarding 2.0.
  • Learning – Przygotowania do wygaszenia technologii Flash używanej w Administrowanie Szkoleniami.
  • Succession & Development – Opowiemy o wersji beta programu Explorator Kariery, użytecznych zmianach filtrowania i przeglądania danych oraz o możliwości samooceny względem obecnie zajmowanej pozycji w organizacji.
  • Recruiting Management – Prezentacja funkcjonalności Zawsze Aktualne Zapotrzebowania na pracowników oraz Szybkiego Aplikowania.
  • Performance – Dodano nowy sposób Wstępnego Wypełnienia Oceny Kompetencji w formularzu oceny pracownika.

Zapraszamy!

Webinarium jest adresowane do klientów firmy Gavdi Polska, tj. organizacji, które korzystają z subskrypcji SAP SuccessFactors za pośrednictwem Gavdi  lub posiadają umowę na realizację usług konsultingowych lub serwisowych w obszarze SAP SuccessFactors.


Udział w webinarium wymaga rejestracji oraz akceptacji przez Gavdi Polska.

 

Zarejestruj się na webinarium

 Akceptuję warunki **

Wybierz, skąd dowiedziałeś się o webianrium

** Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym przez Gavdi Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Prosta 70, 00-838 Warszawa, w celu udziału w webinarium. [pełna treść zgody]

** Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Gavdi Polska S.A. treści marketingowych, zawierających w szczególności: materiały z webinariów i innych wydarzeń, informacje o nowościach produktowych SAP i Gavdi, informacje o konkursach i innych wydarzeniach na podany przeze mnie adres e-mail. [więcej]

 

Podziel się informacją o wydarzeniu ze swoimi znajomymi!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Back to Top