Project Description

Co nowego w SAP SuccessFactors Q3?


Data:27.08.2019
Godzina: 10:00 -11:30

SAP SuccessFactors jest rozwiązaniem, które nieustannie się rozwija. Cztery razy w roku pojawia się nowe wydanie (ang. release) zawierające szereg innowacyjnych funkcji, z których Państwa organizacja może skorzystać.

Nowe wydanie SAP SuccessFactors, oznaczone numerem 1908, które będzie dostępne produkcyjne już 6 września 2019, przynosi szereg nowych funkcji i aktualizacji systemu.

Podczas webinarium omówimy najważniejsze tematy tej aktualizacji, miedzy innymi:

  • Employee Central – alerty dla Administratorów Zarządzania czasem pracy, będą obsługiwane w nowej funkcji Admin Alerts 2.0.
  • Time Off – od wydania Q3 2019 obowiązkowe będzie użycie nowego interfejsu Fiori dla Time Off.
  • Learning (Aplikacja Mobilna) – użytkownicy będą teraz mogli tworzyć CPM Osiągnięcia z ekranu szczegółów historii ukończonego szkolenia, a także zobaczyć aktywności lub osiągnięcia CPM.
  • Ciągłe zarządzanie Wydajnością (Continous Perfomance Mangement, CPM) – w Continuous Performance Management został dodany widok Osiągnięć jako bardziej czytelny (przykładowo większa czcionka oraz pogrubiony tekst przy wyszukiwaniu po danym okresie: miesiąc i rok).
  • Recruting Management –Okno Wyślij e-mail zawiera teraz tekst wyjaśniający, że e-maile są wysyłane tylko do kandydatów, którzy wyrazili zgodę na otrzymywanie e-maili marketingowych.
  • Performance (Zarządzanie wydajnością w Aplikacji mobilnej) już na Androidzie, możliwość wyświetlania opinii zwrotnych dla Pracowników i Menedżerów.

Zapraszamy!

Webinarium jest adresowane do klientów firmy Gavdi Polska, tj. organizacji, które korzystają z subskrypcji SAP SuccessFactors za pośrednictwem Gavdi  lub posiadają umowę na realizację usług konsultingowych lub serwisowych w obszarze SAP SuccessFactors.


Udział w webinarium wymaga rejestracji oraz akceptacji przez Gavdi Polska.

 

Zarejestruj się na webinarium

 Akceptuję warunki **

Wybierz, skąd dowiedziałeś się o webianrium

Aby wziąć udział w webinarium, prosimy o wyrażenie odpowiedniej zgody. Jeśli chcą Państwo otrzymywać od Gavdi POLSKA S.A. treści marketingowe na Państwa adres e-mail, prosimy również o wyrażenie zgody w tym celu. Każda z tych zgód może być wycofana w dowolnym momencie poprzez przesłanie stosownego żądania na adres email rodo@gavdi.com. Wycofanie zgód nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania danych i wysyłki treści marketingowych, których dokonano przed ich wycofaniem.

**Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gavdi Polska S.A. w celu udziału w warsztacie, webinarium lub konsultacjach. Zdaje sobie sprawę z tego, iż mogę w dowolnym momencie wycofać zgodę, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zapisując się  wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gavdi Polska S.A. w celu wysyłania mailingu. Zdaje sobie sprawę z tego, iż mogę w dowolnym momencie wycofać zgodę, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Gavdi Polska S.A. Informacje na temat tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu udziału w warsztacie, webinarium lub konsultacjach oraz wysyłania mailingu znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z treścią zawartych tam informacji.

 

Podziel się informacją o wydarzeniu ze swoimi znajomymi!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Back to Top