Project Description

Zapisz się na bezpłatne webinarium i dowiedz się jak zaplanować transformację w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim

Data: 15 września 2020 r.

Godz.: 10.00 – 11.30

Każda organizacja funkcjonuje w kontekście potrzeb klientów, obecności konkurentów, warunków rynku pracy, niespodziewanych szans i nieoczekiwanych utrudnień. Dzisiaj, jeszcze częściej niż zwykle, Zarządy firm zadają sobie pytanie o to, jak należy działać w turbulentnych czasach.

Aby pomóc Państwu odpowiedzieć na to wyzwanie, przygotowaliśmy program spotkań on-line pod hasłem ‘W czym problem?’. 

Punkt początkowy tego programu to otwarte webinarium, którego celem jest:

  • przedstawienie najczęstszych problemów, z którymi mierzyli się Klienci Gavdi w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim
  • omówienie przykładów wdrożeń prezentujących, jak wybrane firmy zmierzyły się ze swoimi wyzwaniami i jakie osiągnęły rezultaty
  • przedstawienie rozwiązań ułatwiających planowanie transformacji cyfrowej i przygotowanie strategii wprowadzenia zmian w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim w organizacji
  • przybliżenie kolejnych etapów programu ‘W czym problem?’, na który składają się:
    • indywidualne konsultacje on-line dla Właścicieli firm, Członków Zarządu, Dyrektorów HR oraz Dyrektorów IT (czytaj więcej)
    • warsztaty z ekspertami Gavdi, których rezultatem są szczegółowe założenia realizacji transformacji z wykorzystaniem narzędzi IT

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Uczestnictwo w webinarium wymaga rejestracji oraz akceptacji przez Gavdi Polska.

Zarejestruj się na webinarium

 Akceptuję warunki **

Wybierz, skąd dowiedziałeś się o webianrium

**Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gavdi Polska S.A. w celu udziału w warsztacie, webinarium lub konsultacjach. Zdaje sobie sprawę z tego, iż mogę w dowolnym momencie wycofać zgodę, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zapisując się  wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gavdi Polska S.A. w celu wysyłania mailingu. Zdaje sobie sprawę z tego, iż mogę w dowolnym momencie wycofać zgodę, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Gavdi Polska S.A. Informacje na temat tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu udziału w warsztacie, webinarium lub konsultacjach oraz wysyłania mailingu znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z treścią zawartych tam informacji.

 

Podziel się informacją o wydarzeniu ze swoimi znajomymi!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Back to Top